Om oss

KOMENT Oslo er et kreativt byrå som utvikler opplevelsesbasert markedsføring.

 

Vi jobber med sampling, film, digitale kanaler, SoMe, design, animasjon, arenaproduksjon, lanseringer,

arrangementer, content marketing, innsalg og aktivering av sponsorater.

 

Vi gjør det vi sier og holder det vi lover. Vi har som mål å utforme nytenkende, skreddersydde løsninger for våre oppdragsgivere,

som resulterer i positive kundeopplevelser og suksessfulle resultater.   

«Gode relasjoner kommer ikke av seg selv, de må skapes»

Ansatte

 Morten Johansen

Morten Johansen

Leder
Konsept-/forretningsutvikler
 morten@koment.no
  +47 41 123456
Jan-Erik Ullevold Sveen

Jan-Erik Ullevold Sveen


Produsent Digital
  jan-erik@koment.no
 +47 909 88 263
Joakim Wang

Joakim Wang

Konsept-/forretningsutvikler
Produsent Event
 joakim@koment.no
 +47 920 13 802
 Synne Broch Almqvist

Synne Broch Almqvist


Digital Markedsfører
 synne@koment.no
 +47 934 22 848
 Maria Rolstad-Martinez

Maria Rolstad-Martinez

(i permisjon)
Motion- & grafisk designer
 maria@koment.no
 +47 466 10 414
Charlotte Joy Youngblom

Charlotte Joy Youngblom


Produsent Event & Digital
 charlotte@koment.no
 +47 986 26 380
Renate Toth

Renate Toth


Grafisk designer
 renate@koment.no
 +47 928 91 723